Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..

Parapsikoloji

ParapsikolojiHoşgeldiniz : Misafir
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaKapıSSSKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Sonokinezi 2

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
muratkslack
Yeni üye
Yeni üye

Yengeç Köpek
Bükme Gücü : 0

MesajKonu: Sonokinezi 2   Paz Nis. 18, 2010 5:51 pm

Ses Patlaması diye nitelendirebileceğiniz bir paranormal aktivitedir.
En az 10(on) Dakika konsantre olun,bir nevi meditasyon.Daha fazla da konsantre olabilirsiniz,yararı var.
Başlıyoruz:
Etrafınızı saran ve konuşmaları,sesleri taşıyan hava moleküllerini gözünüzde canlandırın. Hatta televizyondan çıkan sesler de olur,bütün sesler olur.
Bu molekülleri canlandırtıktan sonra gerçekten hissetmeye çalışın.
Bu molekülleri bir top haline getirin elinizde veya bir çeşit psi ball yaratarak içinde toplayın,sesin molekküller aracılığıyla yaydığı rezonansı(titreşimi) elinizde hissedin.
Öyle ki titreşimi arttırdıkça arttırın molekülleri topladıkça yoplayın ve hedefinize fırlatın.
Yeterince güçlü bir top oluşturma olasılığınızı göz önünde bulundurarak cam cisimleri pek kullanmayın.
Çünkü ani ses patlamasıyla aynı etkiye sahip olacağından cam patlatılabilir.

ALINTIDIR
marva
Yeni üye
Yeni üye

Oğlak Keçi

MesajKonu: Geri: Sonokinezi 2   Salı Nis. 20, 2010 2:52 pm

Bak gördün mü yine Psi-top devrede. Diyorum ben bu meretle her şey yapılabilir diye Smile
kaula
Admin

Yengeç Domuz
Bükme Gücü : 17

MesajKonu: Geri: Sonokinezi 2   Salı Nis. 20, 2010 3:11 pm

marva demiş ki:
Bak gördün mü yine Psi-top devrede. Diyorum ben bu meretle her şey yapılabilir diye Smile

Yapılır tebi Very Happy ...

αηcαк ƒiкiя∂iя ναяℓιğιη, gєяiѕi єт νє кємiктiя вiя уιğιη!

Bi tıklayın lvl atlıyım
Buna kesinlikle tıkla...

En son kaula tarafından Çarş. Nis. 21, 2010 11:45 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://psisikgenclik.free-boards.net
HydroKinetic
Acemi
Acemi

Balık Domuz
Bükme Gücü : 12

MesajKonu: Geri: Sonokinezi 2   Salı Nis. 20, 2010 4:31 pm

BENCE ::: psiball , psipet , yok şu top bu top , sonokinezi yokk hepsi uydurma psiballdaki hissi hertürlü yakalarım sonokinezide mantıksızlığın önde gideni bence önce bişeyleri aklınızda tartıp ondan sonra teknik yazın Very Happy

bu yorumu kendi adıma yaptım başkaları burnunu sokmasın lütfen Very Happy
http://www.intikal.org
muratkslack
Yeni üye
Yeni üye

Yengeç Köpek

MesajKonu: Geri: Sonokinezi 2   Salı Nis. 20, 2010 5:27 pm

Kendim yazmadım tekniği, yararı dokunur diye paylaştım.Böyle yorum yaparak insanları etkiliyosun bence.
HydroKinetic
Acemi
Acemi

Balık Domuz

MesajKonu: Geri: Sonokinezi 2   Perş. Nis. 22, 2010 5:57 am

dikkat edersen ben kendi görüşüm dedim

"hadi sonokineziyi kabul edelim dedik , ama psiball ve psipet yapılamaz... çağımızın boş işleri...enerjiyi yönlendirebilirsin ama asla şekil veremezsin"

AMERİKAN PSİŞİK ODASINDAN ALINTI!!!!
marva
Yeni üye
Yeni üye

Oğlak Keçi

MesajKonu: Geri: Sonokinezi 2   Perş. Nis. 22, 2010 9:03 am

Amerikalılara güven olmaz.
nevroz
Alışan
Alışan

Yay Horoz
Bükme Gücü : 2

MesajKonu: Geri: Sonokinezi 2   Perş. Nis. 22, 2010 9:15 am

marva demiş ki:
Amerikalılara güven olmaz.

Hahaha ne alaka şimdi? Laughing Süpersin ya.lol!
HydroKinetic
Acemi
Acemi

Balık Domuz

MesajKonu: Geri: Sonokinezi 2   Perş. Nis. 22, 2010 4:24 pm

amrikada ama içlerinden sadece 6 tanesi amerikan bunu bir rus açıkladı ve telekineziyi ilk kez ruslar yapmıştır Wink
K4 ~
Acemi
Acemi

Kova Domuz
Bükme Gücü : 5

MesajKonu: Geri: Sonokinezi 2   Perş. Nis. 22, 2010 4:44 pm

Sonokinezi yapan bi tanıdığımın tanıdığı var eline doğru haykırıyomuş ses geçince başkasının kulağına elini götürüyomuş ve haykırma sesi avcundan gelmeye devam ediyomuş afro afro
http://www.facebookvideobulucu.tr.cx
HydroKinetic
Acemi
Acemi

Balık Domuz

MesajKonu: Geri: Sonokinezi 2   Perş. Nis. 22, 2010 6:35 pm

o sesi sende duysanda sonra buraya onaylama mesajı yazsan keşke Very Happy
HydroKinetic
Acemi
Acemi

Balık Domuz

MesajKonu: Geri: Sonokinezi 2   Perş. Nis. 22, 2010 6:35 pm

o sesi sende duysanda sonra buraya onaylama mesajı yazsan keşke Very Happy
marva
Yeni üye
Yeni üye

Oğlak Keçi

MesajKonu: Geri: Sonokinezi 2   Perş. Nis. 22, 2010 6:59 pm

malaman demiş ki:
Sonokinezi yapan bi tanıdığımın tanıdığı var eline doğru haykırıyomuş ses geçince başkasının kulağına elini götürüyomuş ve haykırma sesi avcundan gelmeye devam ediyomuş afro afro
İlginç.
isox96
Alışan
Alışan

Kova Domuz

MesajKonu: Geri: Sonokinezi 2   Ptsi Haz. 28, 2010 11:17 pm

Psi-ball gerçektir ve yapılabilir.Size bi anımı söyliim geçen gün psi ball yapıyordum elimle.iyice ağırlaştıktan sonra hemen yanımdaki bir kediye fırlattım.Kedi aniden döndü ve hani sırtını kamburlaştırıp hısısısısss die sinirlenirler ya Very Happy aynen öyle oldu bu nedir peki psi-ball yoksa ben deliyim Very Happy
ReNeGaDe
Alışan
Alışan

Balık Domuz
Bükme Gücü : 4

MesajKonu: Geri: Sonokinezi 2   Salı Haz. 29, 2010 12:04 am

Zaten Hydro'da psi-ball yok demiyo sanırım var ama şekil veremezsin diyo ki bi yerde haklı bi yerde haksız. Şu dünyada gördüklerinin kaç tanesi gerçekten var ki? Yediğin hıyarın bile %97-99'u SU. İnsan içinde bu geçerli, insanında %65-75'i su ama gördüğünüz gibi cıvık cıvık her tarafımızdan yürürken sular fışkırmıyo Very Happy Ve dışardan baktığımızda su görünen yada ıslak görünen neremiz varki bi gözümüz öyle ıslak görünüyo. Yani herşey gördüğünüz gibi olmuyo işte. O yüzden görmek istediğin gibi görebilirsen Psi-Ball'ını şekillendirebilirsin. Ama başkası görmez senin beynindeki şekildir o yani tam anlamıyla şekillendirmiş sayılmazsın ama senin için yeterliyse o tamamdır şekillenmiştir o psi-ball. Haaa Psi-Pet'e gelince o bana tam bi Şizofreni işi göründü yani hangi şizofren bulduysa allahtan ona rahmet diliyorum inş. öbür tarafta böyle olmaz zavallı Very Happy Psi-Pet hiç denemedim gerçi ama sanmıyorum böyle şizofreni bişeyin gerçek olacağını. Bi tane sitede görmüştüm ilk Psi-Pet baktım adma şey yazmış "Ben kendime hayvan yaptım besliyorum arada gezdiriyorum bazen çişe çıkarıyorum işte {Kanatları var ama kurt} yani normal kurt ama kanadı var uçabiliyo bazen beni uçuruyo..." dedim kesin şizofren yazık Very Happy
Yani 50 Yıldır meditasyon yapıp psişik işlerle uğraşan birini tanıyorum kendisi Tai Chi hocalığı da yapıyo. Daha o ki enerjisini o kadar yoğunlaştırıp uçamıyo he tamam uçuyoda öyle kuş gibi değil zıplarken adama doğru bayağı uçuyo Very Happy
http://teknogamespawn.blogspot.com
isox96
Alışan
Alışan

Kova Domuz

MesajKonu: Geri: Sonokinezi 2   Salı Haz. 29, 2010 12:05 am

Şekil verilemeyeceği biryere kadar doğru ama gerisi yanlış.Psi-pet tamaman saçma sapan birşeydir zaten Very Happy
HydroKinetic
Acemi
Acemi

Balık Domuz

MesajKonu: Geri: Sonokinezi 2   Salı Haz. 29, 2010 10:01 am

hayır arkadaşım psiball diye bir şey yoktur. enerjini top haline getirememişsin. senin yaptığın kedi olayı ise telekinezi. biz buna telekinezi diyoruz. enerjini ELLERİNDE toplamışsın ve kediye yönlendirmişsin. enerji kontrolsüz esen bir rüzgar gibidir. sadece eser. yani çıkar gider. o kadar. enerjine şekil vermek imkensız. ayrıca psiball tamamen imgelemeye dayalı. fazla imajinasyon enerjiyi değıtır... sense bir nokta biriktirip şekil vermekten bahsediyorsun. evet odak noktasına toplanır ama şekil verilemez.

ayrıca psiball denilen muammayla zaman harcarsanız olan size olur söylemedi demeyin. sadece zaman öldürmüş olursunuz. başka hiçbir işinize yaramaz... telekinezi çoluk çocuğun eline düştüğünden beri çıktı bu saçmalıklar :

psiball , psipet , psiasa , psi.psi

ha birde her bulduğunuz kelimenin sonuna kineziyi ekleyip saçma şeyler çıkarmayın. sonokinezi vesayre....

arkadaşlar hepimiz olgunuz. önce düşünüp sonra hareket edelim please!! Very Happy
isox96
Alışan
Alışan

Kova Domuz

MesajKonu: Geri: Sonokinezi 2   Salı Haz. 29, 2010 2:04 pm

Psi-ball derken zaten elinde top gibi birşey oluşmuyor onu ben de kabul ediyorum:D.Ancak enerjini ellerinin arasında biriktiremezmisin yahu? :DO top şeklini vermek aklında bunu kolaylaştırır.Bence psi ball diye birşey vardır ancak söylediğin gibi psi-pet psi-asa(bunuda hiç duymadım:D) bunlar bebek işleridir.Saygılar Very Happy
K4 ~
Acemi
Acemi

Kova Domuz
Bükme Gücü : 5

MesajKonu: Geri: Sonokinezi 2   Salı Haz. 29, 2010 2:30 pm

ReNeGaDe demiş ki:
Zaten Hydro'da psi-ball yok demiyo sanırım var ama şekil veremezsin diyo ki bi yerde haklı bi yerde haksız. Şu dünyada gördüklerinin kaç tanesi gerçekten var ki? Yediğin hıyarın bile %97-99'u SU. İnsan içinde bu geçerli, insanında %65-75'i su ama gördüğünüz gibi cıvık cıvık her tarafımızdan yürürken sular fışkırmıyo Very Happy Ve dışardan baktığımızda su görünen yada ıslak görünen neremiz varki bi gözümüz öyle ıslak görünüyo. Yani herşey gördüğünüz gibi olmuyo işte. O yüzden görmek istediğin gibi görebilirsen Psi-Ball'ını şekillendirebilirsin. Ama başkası görmez senin beynindeki şekildir o yani tam anlamıyla şekillendirmiş sayılmazsın ama senin için yeterliyse o tamamdır şekillenmiştir o psi-ball. Haaa Psi-Pet'e gelince o bana tam bi Şizofreni işi göründü yani hangi şizofren bulduysa allahtan ona rahmet diliyorum inş. öbür tarafta böyle olmaz zavallı Very Happy Psi-Pet hiç denemedim gerçi ama sanmıyorum böyle şizofreni bişeyin gerçek olacağını. Bi tane sitede görmüştüm ilk Psi-Pet baktım adma şey yazmış "Ben kendime hayvan yaptım besliyorum arada gezdiriyorum bazen çişe çıkarıyorum işte {Kanatları var ama kurt} yani normal kurt ama kanadı var uçabiliyo bazen beni uçuruyo..." dedim kesin şizofren yazık Very Happy
Yani 50 Yıldır meditasyon yapıp psişik işlerle uğraşan birini tanıyorum kendisi Tai Chi hocalığı da yapıyo. Daha o ki enerjisini o kadar yoğunlaştırıp uçamıyo he tamam uçuyoda öyle kuş gibi değil zıplarken adama doğru bayağı uçuyo Very Happy
bir maddenin %99 u da boşluk protonla elektron arasında çok fazla mesafe var ama maddeyi bütün olarak görmemizin sebebi de o maddenin enerjisidir. Bilgi vermek amaçlı yazdım onu da söyliyeyim afro
http://www.facebookvideobulucu.tr.cx
HydroKinetic
Acemi
Acemi

Balık Domuz

MesajKonu: Geri: Sonokinezi 2   Salı Haz. 29, 2010 3:18 pm

isox96 demiş ki:
Psi-ball derken zaten elinde top gibi birşey oluşmuyor onu ben de kabul ediyorum:D.Ancak enerjini ellerinin arasında biriktiremezmisin yahu? :DO top şeklini vermek aklında bunu kolaylaştırır.Bence psi ball diye birşey vardır ancak söylediğin gibi psi-pet psi-asa(bunuda hiç duymadım:D) bunlar bebek işleridir.Saygılar

tamam şimdi oldu. Very Happy eğnerjiyi avuç içinde tek bir noktada toplayabilirsin evet ama bunu büyütüp - küçültüp top şekline getiremezsin. işte onun için ismi yanlış 'psiball' isme bak küfür gibi puhhahahaha
m_e_akbulut
Alışan
Alışan

Boğa Domuz
Bükme Gücü : -4

MesajKonu: Geri: Sonokinezi 2   Çarş. Haz. 30, 2010 5:56 pm

kesinlikle camların üzerinde deneyeceğim
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Sonokinezi 2   

Sonokinezi 2
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön