Parapsikoloji
Hoşgeldiniz..Lütfen üye olunuz..

Parapsikoloji

ParapsikolojiHoşgeldiniz : Misafir
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaKapıSSSKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Manyetizma ve Manyetik İnsanlar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
marva
Yeni üye
Yeni üye

Oğlak Keçi
Bükme Gücü : 0

MesajKonu: Manyetizma ve Manyetik İnsanlar   Çarş. Nis. 14, 2010 9:20 pm

Merhabalar, ben Marva.

Normal olarak forumlarda pek aktif olmam, ama bu sitenin ortamı çok güzel geldi bana, bu yüzden elimden geldiğince bilgi paylaşımlarında bulunmak istiyorum. Pek fazla giremem siteye yalnız çünkü şu aralar sıkı derece LYS çalışmalarım sürüyor.

Manyetizmayı hepiniz biliyorsunuzdur heralde, bu nedenle açıklama yapmadan asıl hedefim olan konuya girmek istiyorum. Bu konuda hem kendimi tanıtmış olurum hem manyetizma hakkında bir-iki ipucu veririm.

MANYETİK İNSANLAR ve İLETİŞİM
Önce şunu söyleyeyim, eğer insanlarla olan iletişiminizde mesafe kat etmek istiyorsanız manyetizma ile uğraşın. Normal bir şekilde her türlü "Sosyal Oyun"u bilebilirsiniz ancak manyetizmanın basit temel kurallarıyla da etkileme aşamasına geldiğinizde, karşınızda kimse duramaz. Sosyal Oyun'u gerçekten çok iyi bilen, benden başka iki tanıdığım var.*** İki arkadaşım da daha çok karşı cinsi etkileme üzerinde durdular ve bu konuda çok iyiler (tamam ben de iyiyim Cool). İstediğiniz bir kızı (üçümüz de erkeğiz bu arada) gösterin; yer, mekan, zaman fark etmeksizin etkilemeyi başarırlar, olayı sonuna kadar da götürürler. Aynı şey, Sosyal Oyun'u bilen kızlar için de geçerli, istedikleri erkeği "Ağına" düşürebilirler Smile.

Bense daha çok tüm insanları etkileme ve gizli yönlendirme konusunda uğraşıyorum. Tabii ki her erkeğin ya da dişinin başlayacağı gibi "Karşı Cinsi Etkileme" adı altında başladım, iyi seviyelere geldikten sonra ise sadece karşı cinsi ayartmayı bırakıp, herkes üzerinde bu metodları nasıl uygulayabileceğimi araştırdım. Online eğitim aldım, kendi geliştirdiğim oyunları denedim vs.

Asıl gelmek istediğim yer ise manyetizmanın bu aşamada bana kattıkları. Yani bildiğiniz gibi ben Sosyal Oyun'u ileri derece biliyorum, uğraştığım herhangi bir insanın etkilenmeme olasılığı gerçekten düşük (kadın, erkek fark etmez; cinsel ya da kankalığa varan etkileme olabilir ya da sadece ikna etme)...

Sosyal olarak daha ileri gidemeyeceğimi düşünüyordum ta ki manyetizma ile tanışana kadar. Her şey o kadar kolaylaştı ki mekanizma artık kendi kendine işliyor. Ben bir şey yapmasam da kapıdan içeri daha girdiğimde herkes fark ediyor (ki sosyal oyunda dikkat çekmek önemli bir basamak). İkna etme üzerine uğraştığımda eskisi kadar zorlanmıyorum, sadece bakışlarımla bile benim iki katım olan birinin (bu gerçektir) önümde boyunun eğmesini sağlayıp, içinde bilmediği bir çekingenlik duygusu uyandırabiliyorum.

Burada bir ekleme yapayım: Yukarıda anlattıklarım gerçektir ve yaklaşık bir buçuk senelik manyetizma çalışmalarımın getirdiği, son birkaç aylık deneyimlerimdir. Sosyal Oyunu ise bundan dört sene kadar önce öğrenmiştim.

Manyetizma çalışmak isterseniz ya da çalışıyorsanız, bana özel mesaj atarak, çalışmalarınızı günlük hayatta nasıl insanları etkilemeye kullanabileceğinizi gösterebilirim.

Günlük yaşamda etkileme için nasıl kullanacağınızı bilmeseniz de manyetizma çalışırsanız, her türlü faydasını görürsünüz. İlla ki size söyleyeceğim küçük detayları bilmeniz gerekmiyor.

*** Sosyal Oyun: İnsan iletişiminde psikoloji, evrensel psikoloji vs. baz alınarak hazırlanmış; ilişkilerinizi belli bir Metod'a dayandırarak, istediğiniz insanı istediğiniz yönde hareket ettirmeyi ve karşı cinsi etkilemeyi öğreten bir uygulama diyebiliriz kısaca.

DipNot: Buradaki bilgiler gizli bilgi falan değildir ama paylaşmak için seçtiğim kişilere anlattığım şeyler olduğundan burada paylaşmadım. Yani şahsi paylaşım olacağından anlatmak istemedim, yoksa bunları bilen birileri elbet vardır.

DipDipNot: Etkileme sanatı, gizli yönlendirme gibi ifadelerle anlatılmak istenen, kesinlikle insanlara her şeyi yaptırabileceğiniz değildir. Bunu anlattığım bazı kişiler öyle anladı, uyarımı yapayım.
kaula
Admin

Yengeç Domuz
Bükme Gücü : 17

MesajKonu: Geri: Manyetizma ve Manyetik İnsanlar   Perş. Nis. 15, 2010 4:10 pm

Bu konuda tecrübelisin anlaşılan bende 1,5 2 aydır manyetizma ile ilgilenmeye başladım fakat henüz sace kendi üzerimde uyguluyorum çalışmalarımı...Ki kimi zaman bilinçsizce manyetizma yapmak zarar verebilir;kuşlarımın vucut direncini arttırmak için manyetizma denemiştim manyetizmaya yeni başadığımda ve bi kuşum öldü Sad ...Ayrıca sosyal oyun denilen şeyi ilk kez senden duydum iyi bişeye benziyor ve benimde kimi zaman kullandığım şeymiş yeni farklettim...

αηcαк ƒiкiя∂iя ναяℓιğιη, gєяiѕi єт νє кємiктiя вiя уιğιη!

Bi tıklayın lvl atlıyım
Buna kesinlikle tıkla...
http://psisikgenclik.free-boards.net
K4 ~
Acemi
Acemi

Kova Domuz
Bükme Gücü : 5

MesajKonu: Geri: Manyetizma ve Manyetik İnsanlar   Perş. Nis. 15, 2010 9:20 pm

aramızda manyetizma konusunda tecrübeli birisinin olması forum için iyi oldu güzel paylaşım afro
http://www.facebookvideobulucu.tr.cx
marva
Yeni üye
Yeni üye

Oğlak Keçi
Bükme Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Manyetizma ve Manyetik İnsanlar   Cuma Nis. 16, 2010 1:48 am

kaula demiş ki:
kuşlarımın vucut direncini arttırmak için manyetizma denemiştim manyetizmaya yeni başadığımda ve bi kuşum öldü Sad
Başımız sağolsun, üzüldüm gerçekten. Sad

Benim de bir kanaryam var, kapı zilini taklit ediyor. Diğer odada falan olduğumda kapıya koşuyorum Smile

kaula demiş ki:
...Ayrıca sosyal oyun denilen şeyi ilk kez senden duydum iyi bişeye benziyor ve benimde kimi zaman kullandığım şeymiş yeni farklettim...
Ne enfes bir şey olduğunu azbuz biliyorsundur öyleyse Cool

NOT:
malaman demiş ki:
aramızda manyetizma konusunda tecrübeli birisinin olması forum için iyi oldu güzel paylaşım afro
Gülme şekline bayıldım Smile Her mesajında böyle gülüyorsun Cool
kaula
Admin

Yengeç Domuz
Bükme Gücü : 17

MesajKonu: Geri: Manyetizma ve Manyetik İnsanlar   Cuma Nis. 16, 2010 2:21 pm

Bilmezmiyim Very Happy ...

αηcαк ƒiкiя∂iя ναяℓιğιη, gєяiѕi єт νє кємiктiя вiя уιğιη!

Bi tıklayın lvl atlıyım
Buna kesinlikle tıkla...
http://psisikgenclik.free-boards.net
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Manyetizma ve Manyetik İnsanlar   

Manyetizma ve Manyetik İnsanlar
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası